żłobek,olsztyn-placówka edukacyjna art school prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i dzieciom,jesteśmy pełni nowych pomysłów zapewniamy opiekę na godziny  wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców.

żłobek Olsztyn

Olsztyn

Olsztyn

żłobek, jesteśmy placówką całoroczną, "nasi" rodzice nie mają problemu z zapewnieniem opieki swoim dzieciom podczas wakacji,
zapraszamy na wakacje dzieci z innych żłobków, czeka na nie specjalny program wakacyjny,przyjmujemy dzieci z alergią pokarmową - dietetyukłada dla nich indywidualną dietę,umożliwiamy zakup obiadów rodzicom,zapewniamy opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi, ze szczególnymOlsztyn uwzględnieniem rodzaju niepełnosprawności dziecka oraz stosownie do zgłaszanych przez rodziców (opiekunów prawnych) potrzeb,organizujemy przedświąteczne kiermasze proponując rarytasy z artschoolowej kuchni,na bieżąco informujemy rodziców o Olsztyn rozwoju dziecka,
organizujemy imprezy urodzinowe,proponujemy zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wymiarze ustalonym indywidualnie z rodzicami i dostosowanym do potrzeb dziecka,zapewniamy opiekę na godziny z Olsztyn wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców,
zapewniamy bezpłatną adaptację dziecka do nowych warunków w atmosferze Olsztyn bezpieczeństwa i spokoju,Olsztyn organizujemy wsparcie rodziców przezspecjalistów,w miarę wolnych miejsc - prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i Olsztyn dzieciom,jesteśmy pełni nowych Olsztyn pomysłów.

żłobek

Kadrę Niepublicznego Żłobka Artystyczno - Językowego ART SCHOOL tworzy zespół wykształconych i kreatywnych osób odznaczających się odpowiednimi predyspozycjami oraz umiejętnościami, realizujących niekonwencjonalny program pracyOlsztyn wychowawczej, dbających o Olsztyn ciepłą i przyjazną atmosferę.

Apartamenty Warszawa, sprzedaż, wynajem

  • baner nabor 2021 wt

Spotkanie z Rodzicam

Spotkanie z Rodzicami Dzieci uczęszczających do Niepublicznego Żłobka Art School
Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy na spotkania z paniami Opiekunkami, podczas których omawiane będą sprawy organizacyjne, dotyczące pracy z dziećmi w nowym roku szkolnym – 2019/2020 oraz naszych propozycji zajęć:

  • grupa 1-latków - 03.09.2019 r. ( wtorek ) godz. 16,
  • grupa 2 - latków - 05.09.2019r. ( czwartek ) godz. 16,
  • grupa 2,5 – 3 – latków – 04.09.2019r. ( środa ) godz. 16.


Kadra Żłobka Art School

Dzień Chłopaka

dzien chlopaka tuz tuz 1 1506686717

30 września w Niepublicznym Żłobku Art School – oddział Janowicza
Będziemy świętować Dzień Chłopaka. Dziewczynki wręczą kolegom upominki. Nie zabraknie wesołej zabawy przy muzyce oraz poczęstunku niespodzianki.

Powitanie Jesieni

2

,,Idzie lasem Pani Jesień,
Jarzębinę w koszu niesie.
Daj korali nam troszeczkę,
Nawleczemy na niteczkę…”


20 września do Niepublicznego Żłobka Art School – oddział Janowicza zawita wyjątkowy gość, będzie to Pani Jesień z koszem pełnym jesiennych skarbów, dzieci pożegnają lato i poznają dary jesieni.

Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej

dentysta X7 big

12 Września obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia jamy ustnej. W tym dniu Artschoolowe brzdące dowiedzą się jak ważne jest dbanie o jej higienę . Maluszki oswoją się ze szczoteczką i pastą do zębów oraz poznają zawód stomatologa.

Bóbr i wiewióreczka silne zęby mają
Dzieci też mieć takie mogą
jeśli o nie co dzień dbają !