żłobek,olsztyn-placówka edukacyjna art school prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i dzieciom,jesteśmy pełni nowych pomysłów zapewniamy opiekę na godziny  wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców.

żłobek Olsztyn

Olsztyn

Olsztyn

żłobek, jesteśmy placówką całoroczną, "nasi" rodzice nie mają problemu z zapewnieniem opieki swoim dzieciom podczas wakacji,
zapraszamy na wakacje dzieci z innych żłobków, czeka na nie specjalny program wakacyjny,przyjmujemy dzieci z alergią pokarmową - dietetyukłada dla nich indywidualną dietę,umożliwiamy zakup obiadów rodzicom,zapewniamy opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi, ze szczególnymOlsztyn uwzględnieniem rodzaju niepełnosprawności dziecka oraz stosownie do zgłaszanych przez rodziców (opiekunów prawnych) potrzeb,organizujemy przedświąteczne kiermasze proponując rarytasy z artschoolowej kuchni,na bieżąco informujemy rodziców o Olsztyn rozwoju dziecka,
organizujemy imprezy urodzinowe,proponujemy zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wymiarze ustalonym indywidualnie z rodzicami i dostosowanym do potrzeb dziecka,zapewniamy opiekę na godziny z Olsztyn wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców,
zapewniamy bezpłatną adaptację dziecka do nowych warunków w atmosferze Olsztyn bezpieczeństwa i spokoju,Olsztyn organizujemy wsparcie rodziców przezspecjalistów,w miarę wolnych miejsc - prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i Olsztyn dzieciom,jesteśmy pełni nowych Olsztyn pomysłów.

żłobek

Kadrę Niepublicznego Żłobka Artystyczno - Językowego ART SCHOOL tworzy zespół wykształconych i kreatywnych osób odznaczających się odpowiednimi predyspozycjami oraz umiejętnościami, realizujących niekonwencjonalny program pracyOlsztyn wychowawczej, dbających o Olsztyn ciepłą i przyjazną atmosferę.

Apartamenty Warszawa, sprzedaż, wynajem

Dzień Ojca

dzin ojca

21.06.2024

„Tato, Tato, mój kochany Tato!
Dzisiaj ja Tobie pośpiewam sto lat!
W ten piękny, jedyny dzień w roku,
Ja z Tobą bawić się chcę…”

Dzieci z pomocą pań opiekunek przygotują upominki dla swoich Tatusiów.

Powitanie Lata

lato
20.06.2024 Lato to magiczna pora roku, więcej czasu spędzamy na łonie natury, wyjeżdżamy na wakacje, bawimy się w gronie najbliższych. Aby poczuć ten klimat, wyruszymy na dłuższy spacer w poszukiwaniu oznak nadchodzącego lata.
Wykonamy też wspólną pracę plastyczną.

 

LATO, LATO, LATO, ACH TO TY!

Dzień Wiatru

dmuchawiec pexels


17.06.2024 Wiatr przynosi wiele korzyści przyrodzie.
Odkryjemy pozytywne aspekty wiatru oraz wykorzystamy jego energię podczas pomysłowych zabaw na naszej sali i na świeżym powietrzu. 

„Wietrzyk wieje, wietrzyk wieje, pada deszcz!
Błyskawica, grzmot, a na niebie kolorowa tęcza…”

Dzień Dziecka

dzien dzicka

17.06.2024 Maluszki wraz z pan iami opiekunkami wezmą udział w letnim pikniku połączonym z grami i zabawami na świeżym powietrzu. 

„Niech ten Dzień Dziecka będzie pełen słońca, zabawy i uśmiechu.
Odkrywając świat z ekscytacją zawsze bądźcie szczęśliwi!”

Dzień Babci i Dziadka

blog babcia dziadek

21 Stycznia obchodzimy dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji dzieci z Niepublicznego Żłobka Art School już 19 stycznia przygotują prezent niespodziankę dla swoich kochanych dziadków.

Dzień Kubusia Puchatka

 

kubus

18 stycznia w Niepublicznym Żłobku Art School maluszki poznają sympatycznego misia, mieszkańca stumilowego lasu, choć jest trochę niezdarny, kochają go miliony dzieci na całym świecie.
Bardzo prosimy rodziców aby maluszki w tym dniu miały ubranka w kolorach żółtym i czerwonym .
Dziękujemy ☺.

Bal karnawałowy

art school karnawal

15 stycznia Zapraszamy wszystkie maluszki z Niepublicznego Żłobka Art School na bal karnawałowy oraz urodziny naszego przedszkola.
Bardzo prosimy rodziców aby dzieci przyszły przebrane w stroje karnawałowe