żłobek,olsztyn-placówka edukacyjna art school prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i dzieciom,jesteśmy pełni nowych pomysłów zapewniamy opiekę na godziny  wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców.

żłobek Olsztyn

Olsztyn

Olsztyn

żłobek, jesteśmy placówką całoroczną, "nasi" rodzice nie mają problemu z zapewnieniem opieki swoim dzieciom podczas wakacji,
zapraszamy na wakacje dzieci z innych żłobków, czeka na nie specjalny program wakacyjny,przyjmujemy dzieci z alergią pokarmową - dietetyukłada dla nich indywidualną dietę,umożliwiamy zakup obiadów rodzicom,zapewniamy opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi, ze szczególnymOlsztyn uwzględnieniem rodzaju niepełnosprawności dziecka oraz stosownie do zgłaszanych przez rodziców (opiekunów prawnych) potrzeb,organizujemy przedświąteczne kiermasze proponując rarytasy z artschoolowej kuchni,na bieżąco informujemy rodziców o Olsztyn rozwoju dziecka,
organizujemy imprezy urodzinowe,proponujemy zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wymiarze ustalonym indywidualnie z rodzicami i dostosowanym do potrzeb dziecka,zapewniamy opiekę na godziny z Olsztyn wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców,
zapewniamy bezpłatną adaptację dziecka do nowych warunków w atmosferze Olsztyn bezpieczeństwa i spokoju,Olsztyn organizujemy wsparcie rodziców przezspecjalistów,w miarę wolnych miejsc - prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i Olsztyn dzieciom,jesteśmy pełni nowych Olsztyn pomysłów.

żłobek

Kadrę Niepublicznego Żłobka Artystyczno - Językowego ART SCHOOL tworzy zespół wykształconych i kreatywnych osób odznaczających się odpowiednimi predyspozycjami oraz umiejętnościami, realizujących niekonwencjonalny program pracyOlsztyn wychowawczej, dbających o Olsztyn ciepłą i przyjazną atmosferę.

Apartamenty Warszawa, sprzedaż, wynajem

  • 2021 nabor slider zlobek wt

Kadra

oz-kadra2W Niepublicznym Żłobku Art School Państwa dziecko jest pod fachową opieką.

Panie opiekunki zajmujące się dziećmi są wykwalifikowane i wykształcone w zakresie opieki nad dzieckiem do lat trzech, są absolwentkami szkół opiekunek dziecięcych, pielęgniarskich, a także studiów pedagogicznych. Mają ogromną wiedzę na temat wychowania i rozwoju dziecka, a także wieloletnie dośwaidczenie w opiece nad dziećmi w wieku do trzeciego roku życia.

Kadrę Niepublicznego Żłobka Artystyczno - Językowego ART SCHOOL tworzy zespół wykształconych i kreatywnych osób odznaczających się odpowiednimi predyspozycjami oraz umiejętnościami, realizujących niekonwencjonalny program pracy wychowawczej, dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę.

Dyrektor Niepublicznego Żłobka Art School - Joanna Kileńska - magister edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel dyplomowany, egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, dyplomowany logopeda, absolwentka "Kursu kwalifikacyjnego dla oświatowej kadry kierowniczej z zakresu organizacji i zarządzania oświatą", nauczyciel z ponad 20 - letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi młodszymi szkoły podstawowej, twórczyni licznych programów autorskich, realizatorka wielu nowatorskich projektów unijnych, pomysłodawczyni, założycielka i osoba prowadząca Gabinet Wspierania Rozwoju i Edukacji Dzieci i Młodzieży LOGOS, lider ogólnopolskiego projektu "Szkoła Współpracy", uczestniczka licznych szkoleń i kursów, m.in.: „Profesjonalista prawa pracy", „Organizacja prozdrowotnego systemu żywienia w szkołach", „Dyrektor nowoczesnego przedszkola w poszukiwaniu multimedialnych rozwiązań", „Praktyka stosowania prawa w oświacie", „Organizowanie pomocy psychologiczno – pedagogicznej", „Zasady organizacji pracy szkoły" w ramach projektu systemowego "Wdrożenie podstawy programowej kształcenia ogólnego w poszczególnych typach szkół za szczególnym uwzględnieniem II i IV etapu edukacyjnego", „Ewaluacja jako narzędzie uczenia się ludzi i rozwoju szkoły / placówki edukacyjnej.

Asystentka Dyrektora Niepublicznego Żłobka Art School oraz Zarządu - Anna Naworska - absolwentka matematyki na Politechnice Gdańskiej. Obecnie poszerza swoje kwalifikacje studiując na kierunku Zarządzania o specjalizacji Rachunkowość i Zarządzanie Finansami. Sympatyczna, rzetelna i sumienna młoda osoba z wiecznym uśmiechem na twarzy. Zainteresowaniami pani Anny są: komputery, motoryzacja, jazda na rowerze, pływanie i
strzelectwo sportowe: czasem majsterkowanie. Pani Ania serdecznie zaprasza i oczekuje na Państwa w sekretariacie żłobka.

Anna Barcewicz – opiekunka dziecięca."Jestem absolwentką magisterskich studiów pedagogicznych Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego w Olsztynie o specjalności socjoterapia. Ukończyłam również
licencjackie studia pedagogiczne na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie o specjalności edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Bardzo łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi, ponadto praca z nimi daje mi wiele
radości, a moim celem jest wspieranie ich wszechstronnego rozwoju".

Joanna Niedźwiecka – opiekunka dziecięca.  "Jestem absolwentką Policealnej Szkoły dla dorosłych WM ZDZ w Olsztynie o specjalności opiekunka dziecięca. Z zawodu jestem dietetyczką, ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe wydział dietetyki w Grudziądzu. W swojej pracy kieruję się zasadą indywidualnego podejścia do dziecka poprzez wspieranie jego rozwoju intelektualnego i fizycznego. Praca z dziećmi daje mi wiele radości, największą radością jest obserwowanie postępów dzieciaczków, które są widoczne z dnia na dzień."

Asystentki opiekunek dziecięcych - Panie:

Anita Magdalena Kęsicka - Anita Magdalena Kęsicka – Asystentka Opiekunki Dziecięcej. "Z zawodu jestem ekonomistą, zawsze lubiłam dzieci, w związku z czym zaczęłam pracę jako Pomoc Nauczyciela. Mam w tym zawodzie już wieloletnie doświadczenie. Poszerzam moje kwalifikacje o specjalność opiekunka dziecięca. Mam dwóch kochanych urwisów i swój czas wolny poświęcam właśnieim. Uwielbiam czytać książki psychologiczne i jestem wielką miłośniczką zwierząt, posiadam 2 koty i psa. Uwielbiam dzieci."

oraz

Iwona Brulińska - Budner - Jestem absolwentką studiów pedagogicznych oraz Medycznego Studium
Zawodowego na wydziale opiekunka dziecięca. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi, które pogłębiam każdego dnia będąc mamą dwóch cudownych dziewczynek.
Staram się zawsze podążać za potrzebami dzieci i wywołać u nich uśmiech i radość. Praca z dziećmi sprawia mi dużo satysfakcji i wkładam w nią całe moje serce. W wolnych chwilach czytam książki i "zarażam moje córki" pasją dopieczenia cias."

Artschoolowa Kuchnia - Sylwia Eberhard - kocha gotować, dba o wszystkich, żeby nikomu niczego nie zabrakło. Z każdym rodzicem omawia sposób żywienia dziecka.