żłobek,olsztyn-placówka edukacyjna art school prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i dzieciom,jesteśmy pełni nowych pomysłów zapewniamy opiekę na godziny  wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców.

żłobek Olsztyn

Olsztyn

Olsztyn

żłobek, jesteśmy placówką całoroczną, "nasi" rodzice nie mają problemu z zapewnieniem opieki swoim dzieciom podczas wakacji,
zapraszamy na wakacje dzieci z innych żłobków, czeka na nie specjalny program wakacyjny,przyjmujemy dzieci z alergią pokarmową - dietetyukłada dla nich indywidualną dietę,umożliwiamy zakup obiadów rodzicom,zapewniamy opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi, ze szczególnymOlsztyn uwzględnieniem rodzaju niepełnosprawności dziecka oraz stosownie do zgłaszanych przez rodziców (opiekunów prawnych) potrzeb,organizujemy przedświąteczne kiermasze proponując rarytasy z artschoolowej kuchni,na bieżąco informujemy rodziców o Olsztyn rozwoju dziecka,
organizujemy imprezy urodzinowe,proponujemy zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wymiarze ustalonym indywidualnie z rodzicami i dostosowanym do potrzeb dziecka,zapewniamy opiekę na godziny z Olsztyn wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców,
zapewniamy bezpłatną adaptację dziecka do nowych warunków w atmosferze Olsztyn bezpieczeństwa i spokoju,Olsztyn organizujemy wsparcie rodziców przezspecjalistów,w miarę wolnych miejsc - prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i Olsztyn dzieciom,jesteśmy pełni nowych Olsztyn pomysłów.

żłobek

Kadrę Niepublicznego Żłobka Artystyczno - Językowego ART SCHOOL tworzy zespół wykształconych i kreatywnych osób odznaczających się odpowiednimi predyspozycjami oraz umiejętnościami, realizujących niekonwencjonalny program pracyOlsztyn wychowawczej, dbających o Olsztyn ciepłą i przyjazną atmosferę.

Apartamenty Warszawa, sprzedaż, wynajem

Dzień Babci i Dziadka

zlobek dzien baci i dzidka

21-22 stycznia 2021 roku, w Niepublicznym Żłobku Art School, maluszki, z pomocą opiekunek, wykonają dla swoich kochanych dziadków malutkie upominki.

Babciu, Dziadku, coś Wam dam,

Gdzie i kiedy

  • 21 styczna w żłobku na Janowicza
  • 22 stycznia w żłobku WT

Bal karnawałowy

zlobek bal karnawalowy

W styczniu 2021 roku w Niepublicznym Żłobku Art School ( WT )odbędzie się  BAL KARNAWAŁOWY.

Będzie dużo muzyki, tańca, zabawy i śmiechu. Bardzo prosimy o piękne kreacje karnawałowe dla maluszków.

Gdzie i kIedy:

  • 11 stycznia w żłobku na Janowicza
  • 20 styczna żłobku WT

Dzień Kubusia Puchatka

 zlobek dzien puchatka

18 stycznia 2021 roku w Niepublicznym Żłobku Art School,  opiekunki „ zapoznają ” maluszki  z tym przeuroczym bajkowym bohaterem.

A co Kubuś lubi najbardziej? Może i my polubimy?

Pieczenie Pierniczków

pierniczki 2020 zlobek olsztyn

Grudzień, to czas wypełniony magią oczekiwania na:
Święta Bożego Narodzenia i czas…przygotowywania PIERNICZKÓW.
8 grudnia 2020 roku maluszki z Niepublicznego Żłobka Art School tradycjnie już, wraz z opiekunkami, wykonaja i udekorują świąteczne pierniczki.

Mikołajki

mikolajki 2020

Dnia 7 grudnia 2020 roku w Niepublicznym Żłobku Art School, odbędzie się BAL MIKOŁAJKOWY na którym głównym gościem będzie  Św. Mikołaj.

Bardzo prosimy, aby w tym dniu dzieci przyszły ubrane na czerwono.

Dzień Górnika

dizengurnika3

 

Dnia 4 grudnia 2020 roku w Niepublicznym Żłobku Art School, będziemy obchodzić
DZIEŃ GÓRNIKA. Maluszki tego dnia dowiedzą się na czym polega praca górnika i z pomocą opiekunek wykonają piękne czapki górników.

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

miedzynarodowy dzien niepelnosprawnych

Dnia 3 GRUDNIA 2020 roku w Niepublicznym Żłobku Art School, będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. W tym dniu nasze kochane maluszki dowiedzą się czym jest niepełnosprawność, jakie są jej rodzaje i jak wygląda codzienność osób niepełnosprawnych.

Dzień Postaci z Bajek

zlobek olsztyn artschool bajki2020

5 listopada w Niepublicznym Żłobku Art School na ul. Janowicza maluszki poznają postać ,,Misia Uszatka;” obejrzymy bajeczkę o misiu, wykonamy pracę plastyczną oraz pośpiewamy piosenki z bajki.

A w Niepublicznym Żłobku Art School ( Warmia Towers ),  obchodzić będziemy ,,Dzień Postaci z Bajek". W tym dniu sala żłobka zmieni się w ,,Bajkową Krainę ", nasze kochane maluszki poznają bohaterów bajek polskich: Bolka i Lolka, Koziołka Matołka, Reksia.

Światowy Dzień Poczty

zlobek olszyun poczta

„ Ludzie listy piszą, zwykłe, polecone… ”
Skaldowie

Dnia 09 października 2020 r., maluszki z Niepublicznego Żłobka Art School„ napiszą ” list – podziękowanie.
Następnie udadzą się ze swoimi ciociami na pocztę i wrzucą go do skrzynki pocztowej, aby mógł „ wyruszyć ” w drogę … do swego odbiorcy.

Spotkania z Rodzicami

Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszamy na spotkania organizacyjne z wychowawcami:

Żłobek:

  • Żłobek gr. 1-latki: 7 września (poniedziałek) g. 17:30
  • Żłobek gr. 2-latki: 8 września (wtorek) g. 17:30

Przedszkole:

  • Grupa 3A: 9 września (środa) g. 17:30
  • Grupa 3B: 10 września (czwartek) g. 17:30
  • Grupa 3C: 11 września (piątek) g. 17:30

Spotkania odbędą się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Bardzo prosimy o ich przestrzeganie.
Przed wejściem do przedszkola zostanie zmierzona temperatura.
Każdy powinien posiadać maseczkę i rękawiczki.

Międzynarodowy dzień urody

png transparent beauty parlour day spa cosmetics hair purple child hand

9 września 2020 roku, Niepubliczny Żłobek Art School, zamieni się w profesjonalny salon kosmetyczno – fryzjerski,  w którym wszystkie brzdące będą mogły przygotować się do pokazu mody.

 

Światowy Dzień Smerfa

smerfy 2020 złobe olsztyn

Kochani, pamiętacie pewną cudowną bajkę? Nie ma chyba osoby, która nie polubiłaby małych niebieskich istot, dlatego dnia 25/06/2020 r. obchodzić będziemy Światowy Dzień Smerfa.
Tego dnia zabierzemy Maluszki w niezwykłą podróż do wioski smerfów.