żłobek,olsztyn-placówka edukacyjna art school prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i dzieciom,jesteśmy pełni nowych pomysłów zapewniamy opiekę na godziny  wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców.

żłobek Olsztyn

Olsztyn

Olsztyn

żłobek, jesteśmy placówką całoroczną, "nasi" rodzice nie mają problemu z zapewnieniem opieki swoim dzieciom podczas wakacji,
zapraszamy na wakacje dzieci z innych żłobków, czeka na nie specjalny program wakacyjny,przyjmujemy dzieci z alergią pokarmową - dietetyukłada dla nich indywidualną dietę,umożliwiamy zakup obiadów rodzicom,zapewniamy opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi, ze szczególnymOlsztyn uwzględnieniem rodzaju niepełnosprawności dziecka oraz stosownie do zgłaszanych przez rodziców (opiekunów prawnych) potrzeb,organizujemy przedświąteczne kiermasze proponując rarytasy z artschoolowej kuchni,na bieżąco informujemy rodziców o Olsztyn rozwoju dziecka,
organizujemy imprezy urodzinowe,proponujemy zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wymiarze ustalonym indywidualnie z rodzicami i dostosowanym do potrzeb dziecka,zapewniamy opiekę na godziny z Olsztyn wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców,
zapewniamy bezpłatną adaptację dziecka do nowych warunków w atmosferze Olsztyn bezpieczeństwa i spokoju,Olsztyn organizujemy wsparcie rodziców przezspecjalistów,w miarę wolnych miejsc - prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i Olsztyn dzieciom,jesteśmy pełni nowych Olsztyn pomysłów.

żłobek

Kadrę Niepublicznego Żłobka Artystyczno - Językowego ART SCHOOL tworzy zespół wykształconych i kreatywnych osób odznaczających się odpowiednimi predyspozycjami oraz umiejętnościami, realizujących niekonwencjonalny program pracyOlsztyn wychowawczej, dbających o Olsztyn ciepłą i przyjazną atmosferę.

Apartamenty Warszawa, sprzedaż, wynajem

Dzień Chłopaka

 

dzien chlopaka 2021

29 września 2023 r. w Niepublicznym Żłobku Art School obchodzić będziemy Dzień Chłopaka.

W tym dniu dziewczynki przygotują super niespodzianki dla Naszych wspaniałych chłopców.

Dzień Flagi

 

 

d7d54e304130854af241876cfe2b

02.05.2023 roku w Niepublicznym Żłobku Art School obchodzić będziemy „ Święto Flagi ”. W tym dniu, dzieci wraz z opiekunkami, stworzą własną flagę Polski.


Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie,
A na tej fladze, biel i czerwień,
Czerwień to miłość, Biel serce czyste,
Piękne są nasze barwy ojczyste.

Dzień teatru

 

dzien teatru 2

27 marca 2023 roku, w Niepublicznym Żłobku Art School, obchodzić będziemy Dzień Teatru. W tym dniu dzieci będą miały przyjemność obejrzeć Artschoolowy Teatrzyk.

„Gaśnie światło bardzo powoli.

Budzi śpiące w kątach reflektory.
I muzyka wokół nas zakwita,
choć nie widać żadnego muzyka!
Światłem, gwarem wypełnia się scena..
To początek wielkiego patrzenia!”

 

Dzień Teatru

dzien teatru

27 marca 2023 roku, w Niepublicznym Żłobku Art School, obchodzić będziemy Dzień Teatru. W tym dniu dzieci będą miały przyjemność obejrzeć Artschoolowy Teatrzyk.

 

„Gaśnie światło bardzo powoli.
Budzi śpiące w kątach reflektory.
I muzyka wokół nas zakwita,
choć nie widać żadnego muzyka!
Światłem, gwarem wypełnia się scena..
To początek wielkiego patrzenia!”

Powitanie wiosny

wiosna

W dniu 20.03.2023 roku w Niepublicznym Żłobku Art School, dzieci wraz z Opiekunkami powitają Panią Wiosnę. Wspólnie przygotujemy Marzannę, żegnając tym samym zimę.

„Marzanna, zimowa panna, w słomianej sukience rozpostarła ręce. W lęku drżąca cała, topić się nie chciała.
z rozwichrzonym włosem, ognie ją poniosą.
Niechaj śnieg i mrozy wiośnie się ukorzą i porą radosną zawitaj nam wiosno!”

Dzień Pandy

dzien pandy

„Pan da Pandzie na osłodę
bambusowe pędy młode.
Zieloniutkie, świeże, wiotkie
ciut gorzkawe i niesłodkie.”

16 marca 2023 roku, w Niepublicznym Żłobku Art School , dzieci dowiedzą się różnych ciekawostek na temat tego słodkiego czarno-białego misia.