żłobek,olsztyn-placówka edukacyjna art school prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i dzieciom,jesteśmy pełni nowych pomysłów zapewniamy opiekę na godziny  wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców.

żłobek Olsztyn

Olsztyn

Olsztyn

żłobek, jesteśmy placówką całoroczną, "nasi" rodzice nie mają problemu z zapewnieniem opieki swoim dzieciom podczas wakacji,
zapraszamy na wakacje dzieci z innych żłobków, czeka na nie specjalny program wakacyjny,przyjmujemy dzieci z alergią pokarmową - dietetyukłada dla nich indywidualną dietę,umożliwiamy zakup obiadów rodzicom,zapewniamy opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi, ze szczególnymOlsztyn uwzględnieniem rodzaju niepełnosprawności dziecka oraz stosownie do zgłaszanych przez rodziców (opiekunów prawnych) potrzeb,organizujemy przedświąteczne kiermasze proponując rarytasy z artschoolowej kuchni,na bieżąco informujemy rodziców o Olsztyn rozwoju dziecka,
organizujemy imprezy urodzinowe,proponujemy zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wymiarze ustalonym indywidualnie z rodzicami i dostosowanym do potrzeb dziecka,zapewniamy opiekę na godziny z Olsztyn wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców,
zapewniamy bezpłatną adaptację dziecka do nowych warunków w atmosferze Olsztyn bezpieczeństwa i spokoju,Olsztyn organizujemy wsparcie rodziców przezspecjalistów,w miarę wolnych miejsc - prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i Olsztyn dzieciom,jesteśmy pełni nowych Olsztyn pomysłów.

żłobek

Kadrę Niepublicznego Żłobka Artystyczno - Językowego ART SCHOOL tworzy zespół wykształconych i kreatywnych osób odznaczających się odpowiednimi predyspozycjami oraz umiejętnościami, realizujących niekonwencjonalny program pracyOlsztyn wychowawczej, dbających o Olsztyn ciepłą i przyjazną atmosferę.

Apartamenty Warszawa, sprzedaż, wynajem

Dzień Matki

628399c34eb63 o xlarge

26.05.2023

„Mamo, Mamo, coś Ci dam,
Jedno serce tylko mam,
A w tym sercu róży kwiat,
Mamo, Mamo, żyj sto lat!”

Ten wierszyk zna każde dziecko, w podziękowaniu za rodzicielski trud, dzieci z pomocą pań opiekunek, przygotują niespodzianki dla swoich Mam.

Dzień Flagi

 

 

d7d54e304130854af241876cfe2b

02.05.2023 roku w Niepublicznym Żłobku Art School obchodzić będziemy „ Święto Flagi ”. W tym dniu, dzieci wraz z opiekunkami, stworzą własną flagę Polski.


Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie,
A na tej fladze, biel i czerwień,
Czerwień to miłość, Biel serce czyste,
Piękne są nasze barwy ojczyste.

Dzień Sekretarki

pani sekretarka

25 kwietnia dzień sekretarki Pani Dorotka - to z całą pewnością osoba świetnie zorganizowana bez której nasz sekretariat nie działałby tak doskonale. Tego dnia dowiemy się na czy polega praca sekretarki :)

Dzień eksperymentów

 dzien eksperymentow

Eksperymenty dla dzieci dają dużo radości, zabawy, są świetnym pomysłem na odkrywanie świata przez maluchy, mają również wartość edukacyjną, a że my uczymy się poprzez zabawę, dlatego 18 kwietnia nasza sala zmieni się w laboratorium i będziemy oglądać eksperymenty w wykonaniu Pań Ewy i Oli z naszego przedszkola
BĘDZIE SIĘ DZIAŁO :)4rl;;;k7]]]]

Dzień Patrzenia w niebo

patrz w niebo

14 kwietnia - ,,Dzień Patrzenia w niebo” Można uznać, że jest to również święto astrofizyków i astronomów, którzy na co dzień obserwują to, co się dzieje nad naszymi głowami. Tego dnia stworzymy dzieciom mini planetarium i popatrzymy w niebo:)

Dzień Teatru

dzien teatru

27 marca 2023 roku, w Niepublicznym Żłobku Art School, obchodzić będziemy Dzień Teatru. W tym dniu dzieci będą miały przyjemność obejrzeć Artschoolowy Teatrzyk.

 

„Gaśnie światło bardzo powoli.
Budzi śpiące w kątach reflektory.
I muzyka wokół nas zakwita,
choć nie widać żadnego muzyka!
Światłem, gwarem wypełnia się scena..
To początek wielkiego patrzenia!”

Powitanie wiosny

wiosna

W dniu 20.03.2023 roku w Niepublicznym Żłobku Art School, dzieci wraz z Opiekunkami powitają Panią Wiosnę. Wspólnie przygotujemy Marzannę, żegnając tym samym zimę.

„Marzanna, zimowa panna, w słomianej sukience rozpostarła ręce. W lęku drżąca cała, topić się nie chciała.
z rozwichrzonym włosem, ognie ją poniosą.
Niechaj śnieg i mrozy wiośnie się ukorzą i porą radosną zawitaj nam wiosno!”

Faworki i pączki bierzemy do rączki

tlusty czwartek olsztyn

16 lutego 2023 roku Artschoolowe maluszki,
kultywując tradycje Tłustego Czwartku, będą robić faworki.

„Był sobie pączek, co nie miał rączek
i okrąglutki był jak miesiączek.
Miał lukrowaną złocista skórkę,
a w środku dziurkę na konfiturkę.
Wszyscy go lubią – starsi i dzieci.
Na jego widok aż ślinka leci.
Lecz co naprawdę pączki są warte,
to przede wszystkim wie tłusty czwartek.”

Tłusty czwartek to jedyny dzień w roku, kiedy wszyscy objadają się pączkami.
Dzieci z Niepublicznego Żłobka Art School posmakują tych słodkich przysmaków.
Poznają także z czego je robimy i co kryją w środku.

Dzień Niedźwiedzia Polarnego

niedzwiedpolarny
27 LUTEGO
,, Dzieci- niedźwiadki ‘’ będą współzawodniczyć w zabawach ruchowo – zręcznościowych, takich jak łowienie ryb, chodzenie po śladach niedźwiedzich łap.
Na zakończenie wykonają portret
NIEDŹWIEDZIA POLARNEGO

Walentynki

walentynki

14 luty Walentynki
W żłobku dzień przyjaźni, odwiedzą nas dzieci ze starszej grupy przedszkolnej z występem artystycznym w ramach integracji z maluszkami :)
BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!