żłobek,olsztyn-placówka edukacyjna art school prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i dzieciom,jesteśmy pełni nowych pomysłów zapewniamy opiekę na godziny  wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców.

żłobek Olsztyn

Olsztyn

Olsztyn

żłobek, jesteśmy placówką całoroczną, "nasi" rodzice nie mają problemu z zapewnieniem opieki swoim dzieciom podczas wakacji,
zapraszamy na wakacje dzieci z innych żłobków, czeka na nie specjalny program wakacyjny,przyjmujemy dzieci z alergią pokarmową - dietetyukłada dla nich indywidualną dietę,umożliwiamy zakup obiadów rodzicom,zapewniamy opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi, ze szczególnymOlsztyn uwzględnieniem rodzaju niepełnosprawności dziecka oraz stosownie do zgłaszanych przez rodziców (opiekunów prawnych) potrzeb,organizujemy przedświąteczne kiermasze proponując rarytasy z artschoolowej kuchni,na bieżąco informujemy rodziców o Olsztyn rozwoju dziecka,
organizujemy imprezy urodzinowe,proponujemy zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wymiarze ustalonym indywidualnie z rodzicami i dostosowanym do potrzeb dziecka,zapewniamy opiekę na godziny z Olsztyn wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców,
zapewniamy bezpłatną adaptację dziecka do nowych warunków w atmosferze Olsztyn bezpieczeństwa i spokoju,Olsztyn organizujemy wsparcie rodziców przezspecjalistów,w miarę wolnych miejsc - prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i Olsztyn dzieciom,jesteśmy pełni nowych Olsztyn pomysłów.

żłobek

Kadrę Niepublicznego Żłobka Artystyczno - Językowego ART SCHOOL tworzy zespół wykształconych i kreatywnych osób odznaczających się odpowiednimi predyspozycjami oraz umiejętnościami, realizujących niekonwencjonalny program pracyOlsztyn wychowawczej, dbających o Olsztyn ciepłą i przyjazną atmosferę.

Apartamenty Warszawa, sprzedaż, wynajem

Andrzejki - 30.11.2022

andzrejjki 2022

Andrzejkowe czary-mary, wesoła zabawa, konkursy, dużo śmiechu i radości – to dzień, na który wszyscy czekamy.
Poćwiczymy tańce w parach i kółeczku, a na zakończenie zajęć dzieci otrzymają słodki poczęstunek.

Światowy Dzień Telewizji - 21.11.2022

dzien telewizji 2

Oglądać telewizję to proste, ale w niej wystąpić to już trudniej,
a my wspólnie spróbujemy swoich sił.
Będziemy grać, przedstawiać i występować przed mniejszą i większą widownią.

Święto Niepodległości - 10.11.2022

 

 

dzien niepodleglosci

Na zbliżające się bardzo ważne Święto Niepodległości wspólnie wysłuchamy hymnu narodowego i potańczymy do piosenek patriotycznych. Stworzymy też piękną pracę plastyczną.

 „Polska to taka kraina, która w sercu się zaczyna.
Potem jest w myślach blisko, w pięknej ziemi nad Wisłą…”

Dzień Kanapki - 3.11.2022

dzien kanapki

 

Kanapki nie muszą być nudne, a wszystkie dzieci chciałyby zrobić najlepszą i najsmaczniejszą kanapeczkę. Spróbujemy wyczarować coś niezwykłego i apetycznego z produktów ogólnodostępnych. To będą bardzo apetyczne zajęcia!

Dzień Ojca


malyfiat

26.06.2022 - Dzieci wyczarują wspaniałe auta dla swoich Tatusiów na ich coroczne święto.

„Złożę Ci Tato, takie życzenia
Niech Twój samochód zacznie się zmieniać.
Niech się wydłuża co noc niewiele,
Niech porastają futrem fotele,
Aż dnia pewnego garaż odmykasz,
A tam mercedes zamiast fiacika.”

Powitanie lata


kwiatki latao

 22.06.2022 - Maluszki razem z opiekunkami wybiorą się na długi letni spacer w poszukiwaniu oznak nadchodzącego lata.
Zbierzemy kwiaty, z których stworzymy wspaniałe bukiety.

Światowy Dzień Żyrafy

dzien zyrafy

21.06.2022 - Dzieci poznają to piękne, majestatyczne zwierzę.
Wykonamy wspólną pracę plastyczną i będziemy tańczyć do piosenki o żyrafie. Wykonamy też zdjęcia w żyrafiej fotobudce, aby każde dziecko mogło chociaż na chwilę zamienić się w żyrafę.

Przygotowania do świąt Wielkanocnych

 Przygotowania do świąt Wielkanocnych

Tydzień przed Świętami Wielkanocnymi upłynie na przygotowaniach i wiosennych porządkach. Zasiejemy rzeżuchę, a razem z zaproszonymi rodzicami wykonamy piękne ozdoby wielkanocne na wspólnych warsztatach.

Dzień Miłośników Zoo

 zoo klej bibula

 8.04.2022 - Dzieci poznają różne zwierzęta, które można zobaczyć podczas wizyty w ZOO, poznają też zasady zachowania będąc w Ogrodzie Zoologicznym. Wspólnie wykonamy pracę plastyczną z użyciem kleju i bibuły.

Międzynarodowy Dzień Foki

dzien foki

22 marca Międzynarodowy Dzień Foki tego dnia maluszki w Niepublicznym żłobku Art School poznają foczkę, dowiedzą się jak wygląda, gdzie żyje, co lubi jeść .
Następnie pobawią się w foczki i pokonają prosty tor przeszkód :)

Dzień Motyla

dzien motyla

Dzień Motyla przypada dokładnie 14 marca. Motylom zawdzięczamy warzywa i owoce, które spożywamy. To właśnie te piękne owady, obok pszczół, zapylają najwięcej roślin.

DZIECI POBAWIĄ SIĘ W MOTYLKI PRZY WESOŁEJ PIOSENCE, NASTĘPNIE WYKONAJĄ PRACE PLASTYCZNĄ – MOTYLEK MALOWANY GĄBECZKĄ

Pierwszy Dzień Wiosny

5388 8784 

21 marca 2022 roku w Niepublicznym Żłobku Art School będziemy świętować Pierwszy Dzień Wiosny .
W tym dniu maluszki będą miały okazję wykonać „lot balonem” w poszukiwaniu pierwszych oznak WIOSNY