żłobek,olsztyn-placówka edukacyjna art school prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i dzieciom,jesteśmy pełni nowych pomysłów zapewniamy opiekę na godziny  wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców.

żłobek Olsztyn

Olsztyn

Olsztyn

żłobek, jesteśmy placówką całoroczną, "nasi" rodzice nie mają problemu z zapewnieniem opieki swoim dzieciom podczas wakacji,
zapraszamy na wakacje dzieci z innych żłobków, czeka na nie specjalny program wakacyjny,przyjmujemy dzieci z alergią pokarmową - dietetyukłada dla nich indywidualną dietę,umożliwiamy zakup obiadów rodzicom,zapewniamy opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi, ze szczególnymOlsztyn uwzględnieniem rodzaju niepełnosprawności dziecka oraz stosownie do zgłaszanych przez rodziców (opiekunów prawnych) potrzeb,organizujemy przedświąteczne kiermasze proponując rarytasy z artschoolowej kuchni,na bieżąco informujemy rodziców o Olsztyn rozwoju dziecka,
organizujemy imprezy urodzinowe,proponujemy zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wymiarze ustalonym indywidualnie z rodzicami i dostosowanym do potrzeb dziecka,zapewniamy opiekę na godziny z Olsztyn wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców,
zapewniamy bezpłatną adaptację dziecka do nowych warunków w atmosferze Olsztyn bezpieczeństwa i spokoju,Olsztyn organizujemy wsparcie rodziców przezspecjalistów,w miarę wolnych miejsc - prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i Olsztyn dzieciom,jesteśmy pełni nowych Olsztyn pomysłów.

żłobek

Kadrę Niepublicznego Żłobka Artystyczno - Językowego ART SCHOOL tworzy zespół wykształconych i kreatywnych osób odznaczających się odpowiednimi predyspozycjami oraz umiejętnościami, realizujących niekonwencjonalny program pracyOlsztyn wychowawczej, dbających o Olsztyn ciepłą i przyjazną atmosferę.

Apartamenty Warszawa, sprzedaż, wynajem

Światowy Dzień Smerfa’

dzien smerfa 2021

25 czerwiec ,, Światowy Dzień Smerfa’’
Tego dnia maluszki z Niepublicznego Żłobka Art School wybiorą się w podróż do ,,Wioski Smerfów ’’ poznają bliżej postaci z bajki.
Będzie to bardzo niebieski dzień .
Prosimy, aby dzieci miały niebieskie ubranka :).

Dzień Taty

dzien taty
23 czerwiec to dzień, w którym świętujemy Dzień Taty.
Z tej okazji maluszki przygotują prezenty niespodzianki dla swoich kochanych Tatusiów.

Światowy Dzień Roweru

dzienroweru

4 czerwca będziemy świętować ,,Światowy Dzień Roweru”

„Rowerek mój rowerek, jadę nim na spacerek! Z mamą, tatą, poprzez las, na rowerku spędzam czas! Rowerową drogę znam, światełkami świecę sam. Trąbi gdy rozpędzę się, kocham rower, a on mnie. Rowerek, mój rowerek, jadę nim na spacerek! Z mamą, tatą poprzez las na rowerku spędzam czas!”
Dzieci uwielbiają jazdę na rowerku…

Międzynarodowy Dzień Dziecka

2021 dziendziecka9

1 CZERWCA obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka

W tym dniu na artschoolowe Maluszki czeka wiele atrakcji: bańki mydlane, baloniki, zabawy taneczne oraz dużo niespodzianek, postaramy się, aby dzieci w tym wyjątkowym dniu były jeszcze bardziej zadowolone.
,,Bo kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat ‘’.

Dzień Matki

dzienmatki

 

26.05.2021

„Żyj Mamusiu moja miła sto lat albo dłużej!
Bądź wesoła i szczęśliwa, zdrowie niech Ci służy!
Zdrowia, uśmiechu najwięcej. Przyjmij ten kwiatek w podzięce.”

Na zbliżający się Dzień Matki wspólnie przygotujemy przepiękne laurki. Maluszki z Niepublicznego Żłobka Art School nauczą się również krótkiego wiersza dla swoich mam.

Światowy Dzień Pszczół

pszczola

„Miodem serce można wzmocnić,
będzie zdrowe długie lata,
gdyby pszczół zabrakło,
byłby koniec świata!”

 W tym dniu dzieci z Niepublicznego Żłobka Art School poznają jak wyglądają pszczoły, jak powstaje miód oraz spróbują tego słodkiego smakołyku. Następnie wezmą udział w zabawie taneczno-sportowej.

Dzień Bez Śmiecenia

dzien bez smiecia

Człowiek produkuje dużo śmieci i co najgorsze zostawia je gdzie popadnie. Uczmy nasze dzieci sprzątania po sobie, a świat będzie czystym miejscem. Maluchy z Niepublicznego Żłobka Art School poznają zasady właściwego postępowania z odpadami i odpowiedniej segregacji.

Dzień Kosmosu

 dzien kosmosu

 07.05.2021

 W tym dniu dzieci z Niepublicznego Żłobka Art School poznają rodzaje planet oraz wezmą udział w grze planszowej. Nie zabraknie też czytania bajek i słuchania piosenek o tematyce Układu Słonecznego.

Międzynarodowy Dzień Tańca

 dzien tanca

29.04.2021. W tym dniu gościmy Panią prowadzącą warsztaty taneczne w Przedszkolu Art School. Dzieci poznają kroki układu tanecznego. Przeczytamy Dzieciom bajkę na temat tańca i omówimy wygląd strojów tancerzy.

„Do przodu, do tyłu, w bok.
Jak łatwo zapamiętać ten krok.
Dwa obroty, w lewo, w prawo.
Wszyscy wokół biją brawo!”

Dzień Ziemi

dzien ziemi

22.04.2021. W tym dniu Dzieci wezmą udział w teatrzyku, dowiedzą się także, jak należy zachowywać się na łonie przyrody.

Wspólnie obejrzymy film edukacyjny dla dzieci „Rady Pana Śmietnika”.

Dzień Delfina

dzien delfina

21 kwiecień 2021 - Dzień Delfina

W tym dniu dzieci pobawią się butelkami sensorycznymi. Będziemy też wspólnie malować farbami oraz wysłuchamy piosenki o delfinkach.

„Delfin jest świetnym pływakiem.
Nie jest rybą ani ptakiem,
lecz jak ty i ja jest ssakiem!
Lubi bawić się i skakać,
pluskać wodą, figle płatać!”

Dzień Dinozaura

 dzien dinozaura

26.02.2021

Świat dinozaurów fascynuje wszystkie dzieci, zarówno te młodsze jak i starsze.

Tego dnia poczytamy książkę, wykonamy pracę plastyczną farbami oraz wspólnie obejrzymy bajkę.

Dzień Listonosza

dzien listonosza zlobek

16.02.2021

Tego dnia maluszki z Niepublicznego Żłobka Art School poznają zawód listonosza i trudy z nim związane, a także pobawią się we wręczanie sobie przesyłek listowych i kartek z pozdrowieniami

Dzień Ciasta Marchewkowego

ciasto marchewkowe zlobek olsztyn

W tym dniu maluszki z Niepublicznego Żłobka Art School przygotują z pomocą pań opiekunek pyszne marchewkowe wypieki, by potem je wspólnie udekorować oraz posmakować…