żłobek,olsztyn-placówka edukacyjna art school prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i dzieciom,jesteśmy pełni nowych pomysłów zapewniamy opiekę na godziny  wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców.

żłobek Olsztyn

Olsztyn

Olsztyn

żłobek, jesteśmy placówką całoroczną, "nasi" rodzice nie mają problemu z zapewnieniem opieki swoim dzieciom podczas wakacji,
zapraszamy na wakacje dzieci z innych żłobków, czeka na nie specjalny program wakacyjny,przyjmujemy dzieci z alergią pokarmową - dietetyukłada dla nich indywidualną dietę,umożliwiamy zakup obiadów rodzicom,zapewniamy opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi, ze szczególnymOlsztyn uwzględnieniem rodzaju niepełnosprawności dziecka oraz stosownie do zgłaszanych przez rodziców (opiekunów prawnych) potrzeb,organizujemy przedświąteczne kiermasze proponując rarytasy z artschoolowej kuchni,na bieżąco informujemy rodziców o Olsztyn rozwoju dziecka,
organizujemy imprezy urodzinowe,proponujemy zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wymiarze ustalonym indywidualnie z rodzicami i dostosowanym do potrzeb dziecka,zapewniamy opiekę na godziny z Olsztyn wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców,
zapewniamy bezpłatną adaptację dziecka do nowych warunków w atmosferze Olsztyn bezpieczeństwa i spokoju,Olsztyn organizujemy wsparcie rodziców przezspecjalistów,w miarę wolnych miejsc - prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i Olsztyn dzieciom,jesteśmy pełni nowych Olsztyn pomysłów.

żłobek

Kadrę Niepublicznego Żłobka Artystyczno - Językowego ART SCHOOL tworzy zespół wykształconych i kreatywnych osób odznaczających się odpowiednimi predyspozycjami oraz umiejętnościami, realizujących niekonwencjonalny program pracyOlsztyn wychowawczej, dbających o Olsztyn ciepłą i przyjazną atmosferę.

Apartamenty Warszawa, sprzedaż, wynajem

  • baner nabor 2021 wt

Basen grudzień

Szanowni Państwo!

Zajęcia na basenie z cyklu „Pływające Dzieciaki i Uczniowie” odbędą się w dniu 3 i 17 grudnia.
Wyjazd ok. godz. 12.00. Powrót ok. godz. 14.45.
Potrzebne będą: strój kąpielowy, klapki, ręcznik, żel do mycia i „coś” do czesania.

Dzień Poczty Polskiej

dzienpoczty

18 października maluszki ze Żłobka Art School dowiedzą się na czym polega praca na poczcie. W tym dniu dzieci wybiorą się na wycieczkę i odwiedzą oddział poczty polskiej.

Halloween

hello

Dnia 31 października 2019 roku, w Niepublicznym Żłobku Art School, obchodzić będziemy HALLOWEEN.
W tym dniu nasze Brzdące przebiorą się, za wesołe „duszki” i sympatyczne „czarownice” oraz wykonają halloweenowy lampion z dyni.

Dzień Edukacji Narodowej

 dzienedukacjo

14 października 2019 roku w Niepublicznym Żłobku Art School będziemy obchodzić
 Dzień Edukacji Narodowej. 
W tym dniu, dzieci wręczą małe upominki, które wcześniej przygotowały w żłobku, swoim Paniom opiekunkom oraz Paniom nauczycielkom w przedszkolu

Światowy Dzień Drzewa - 10 października 2019 roku

dziendrzewa

W tym dniu, w Niepublicznym Żłobku Art School , dzieci poznają rodzaje drzew i dowiedzą się, jak są dla nas ważne, szczególnie w mieście oraz dlaczego należy dbać o przyrodę.

„Rośnie w lesie stare drzewo, na nim ptaki gniazda mają.
Kiedy grozi im coś złego, między liście się chowają.”

Światowy Dzień Zwierząt

dzienzwierzat


Żyją w wielkim oceanie
Czasem na pięknej polanie
Latają wysoko
Lub skrywają się w trawie głęboko
Zamieszkują cały świat
A każdy z nich to nasz Mały Brat.

4 października 2019 roku to ważna data w Niepublicznym Żłobku Art School. Tego dnia dzieci poznają zwierzęta z całego świata i dowiedzą się jak należy o nie dbać. A może dzieciaki mają swoich ulubieńców? Jeżeli tak, prosimy o przedstawienie nam ich np. w postaci zdjęcia .