żłobek,olsztyn-placówka edukacyjna art school prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i dzieciom,jesteśmy pełni nowych pomysłów zapewniamy opiekę na godziny  wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców.

żłobek Olsztyn

Olsztyn

Olsztyn

żłobek, jesteśmy placówką całoroczną, "nasi" rodzice nie mają problemu z zapewnieniem opieki swoim dzieciom podczas wakacji,
zapraszamy na wakacje dzieci z innych żłobków, czeka na nie specjalny program wakacyjny,przyjmujemy dzieci z alergią pokarmową - dietetyukłada dla nich indywidualną dietę,umożliwiamy zakup obiadów rodzicom,zapewniamy opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi, ze szczególnymOlsztyn uwzględnieniem rodzaju niepełnosprawności dziecka oraz stosownie do zgłaszanych przez rodziców (opiekunów prawnych) potrzeb,organizujemy przedświąteczne kiermasze proponując rarytasy z artschoolowej kuchni,na bieżąco informujemy rodziców o Olsztyn rozwoju dziecka,
organizujemy imprezy urodzinowe,proponujemy zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wymiarze ustalonym indywidualnie z rodzicami i dostosowanym do potrzeb dziecka,zapewniamy opiekę na godziny z Olsztyn wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców,
zapewniamy bezpłatną adaptację dziecka do nowych warunków w atmosferze Olsztyn bezpieczeństwa i spokoju,Olsztyn organizujemy wsparcie rodziców przezspecjalistów,w miarę wolnych miejsc - prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i Olsztyn dzieciom,jesteśmy pełni nowych Olsztyn pomysłów.

żłobek

Kadrę Niepublicznego Żłobka Artystyczno - Językowego ART SCHOOL tworzy zespół wykształconych i kreatywnych osób odznaczających się odpowiednimi predyspozycjami oraz umiejętnościami, realizujących niekonwencjonalny program pracyOlsztyn wychowawczej, dbających o Olsztyn ciepłą i przyjazną atmosferę.

Apartamenty Warszawa, sprzedaż, wynajem

  • 2021 nabor slider zlobek wt

5 listopada - Dzień Postaci z Bajek

 Kicia Kocia maskotka rozmiary

Ulubioną bajeczką naszych maluszków jest ,,Kicia Kocia”; 5 listopada, tego dnia dzieci przeniosą się w magiczny świat bajek i poznają bliżej Kicię Kocię oraz jej przygody.

Święto Dyni

swito dyni

29.10.2021 - Dzieci z Niepublicznego Żłobka Art School poznają różne rodzaje warzyw dyniowatych (dynia, cukinia, ogórek, melon, kabaczek), ich rozmiary, kształty oraz smaki.
Wykonają także pracę plastyczną przy pomocy farb na papierowym talerzyku. Zajęcia zakończy „degustacja” warzyw i owoców.

Światowy Dzień Makaronu

swiatowy dzien makaron
25.10.2021 makaron będzie królował nie tylko na stole, ale i podczas zabawy.
Maluszki z Art School pobawią się w sortowanie, nawlekanie, segregowanie różnych rodzajów makaronu.
Wiele pomysłów na zabawę z makaronem szczególnie przyda się podczas długich i deszczowych jesiennych dni.
Polecamy…

Dzień bez skarpetek

dzien bez skarpetek sensoryka

Dzień bez skarpetek 21.10.2021 czyli zabawy sensoryczne

Ścieżka sensoryczna, którą pokonają dzieci z Niepublicznego Żłobka Art School, to nie tylko zabawa, ale również stymulacja receptorów na stopach oraz ćwiczenia motoryki dużej.

Dzień Edukacji Narodowej

dzien edukacji 2021

Maluszki wraz z paniami opiekunkami wręczą pani Iwonie, która prowadzi zajęcia rytmiki, wspólnie wykonaną laurkę w podziękowaniu za jej całoroczny wkład w muzyczną edukację dzieci.