żłobek,olsztyn-placówka edukacyjna art school prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i dzieciom,jesteśmy pełni nowych pomysłów zapewniamy opiekę na godziny  wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców.

żłobek Olsztyn

Olsztyn

Olsztyn

żłobek, jesteśmy placówką całoroczną, "nasi" rodzice nie mają problemu z zapewnieniem opieki swoim dzieciom podczas wakacji,
zapraszamy na wakacje dzieci z innych żłobków, czeka na nie specjalny program wakacyjny,przyjmujemy dzieci z alergią pokarmową - dietetyukłada dla nich indywidualną dietę,umożliwiamy zakup obiadów rodzicom,zapewniamy opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi, ze szczególnymOlsztyn uwzględnieniem rodzaju niepełnosprawności dziecka oraz stosownie do zgłaszanych przez rodziców (opiekunów prawnych) potrzeb,organizujemy przedświąteczne kiermasze proponując rarytasy z artschoolowej kuchni,na bieżąco informujemy rodziców o Olsztyn rozwoju dziecka,
organizujemy imprezy urodzinowe,proponujemy zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wymiarze ustalonym indywidualnie z rodzicami i dostosowanym do potrzeb dziecka,zapewniamy opiekę na godziny z Olsztyn wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców,
zapewniamy bezpłatną adaptację dziecka do nowych warunków w atmosferze Olsztyn bezpieczeństwa i spokoju,Olsztyn organizujemy wsparcie rodziców przezspecjalistów,w miarę wolnych miejsc - prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i Olsztyn dzieciom,jesteśmy pełni nowych Olsztyn pomysłów.

żłobek

Kadrę Niepublicznego Żłobka Artystyczno - Językowego ART SCHOOL tworzy zespół wykształconych i kreatywnych osób odznaczających się odpowiednimi predyspozycjami oraz umiejętnościami, realizujących niekonwencjonalny program pracyOlsztyn wychowawczej, dbających o Olsztyn ciepłą i przyjazną atmosferę.

Apartamenty Warszawa, sprzedaż, wynajem

  • baner nabor 2021 wt

Światowy Dzień Smerfa

dzien smerfa

25 czerwiec ,, Światowy Dzień Smerfa’’ Tego dnia maluszki z Niepublicznego Żłobka ArtSchool wybiorą się w podróż do ,,Wioski Smerfów ’’, poznają bliżej swoje ulubione postaci z bajki.
Będzie to bardzo niebieski dzień .
Prosimy aby dzieci miały niebieskie ubranka :).

Lato

piknik

22 czerwca maluszki z Niepublicznego Żłobka ArtSchool wraz z paniami opiekunkamiwybiorą się na piknik aby na łonie natury przywitać lato.

Dzień Marynarza

marynarz

"Po morzu pływała maleńka łódeczka Ze złotej skorupki orzeszka,
A w niej żeglował marynarz-chwat, Co nie tracił humoru, kiedy wiał wiatr"
25.06.2019 dzieci z Niepublicznego Żłobka Art School
będą świętować . Tego dnia dnia na dzieci będzie czekać niespodzianka.

Powitanie lata

latawce

21.06.2019r. dzieci z Niepublicznego Żłobka Art School wyruszą w plener na letnią przygodę i na wesoło przywitają lato. Będziemy puszczać latawce, kolorowe samolociki, łapać bańki mydlane, oraz sprawdzimy ,,co w trawie piszczy’’.
To będzie dzień pełen niespodzianek.