żłobek,olsztyn-placówka edukacyjna art school prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i dzieciom,jesteśmy pełni nowych pomysłów zapewniamy opiekę na godziny  wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców.

żłobek Olsztyn

Olsztyn

Olsztyn

żłobek, jesteśmy placówką całoroczną, "nasi" rodzice nie mają problemu z zapewnieniem opieki swoim dzieciom podczas wakacji,
zapraszamy na wakacje dzieci z innych żłobków, czeka na nie specjalny program wakacyjny,przyjmujemy dzieci z alergią pokarmową - dietetyukłada dla nich indywidualną dietę,umożliwiamy zakup obiadów rodzicom,zapewniamy opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi, ze szczególnymOlsztyn uwzględnieniem rodzaju niepełnosprawności dziecka oraz stosownie do zgłaszanych przez rodziców (opiekunów prawnych) potrzeb,organizujemy przedświąteczne kiermasze proponując rarytasy z artschoolowej kuchni,na bieżąco informujemy rodziców o Olsztyn rozwoju dziecka,
organizujemy imprezy urodzinowe,proponujemy zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wymiarze ustalonym indywidualnie z rodzicami i dostosowanym do potrzeb dziecka,zapewniamy opiekę na godziny z Olsztyn wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców,
zapewniamy bezpłatną adaptację dziecka do nowych warunków w atmosferze Olsztyn bezpieczeństwa i spokoju,Olsztyn organizujemy wsparcie rodziców przezspecjalistów,w miarę wolnych miejsc - prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i Olsztyn dzieciom,jesteśmy pełni nowych Olsztyn pomysłów.

żłobek

Kadrę Niepublicznego Żłobka Artystyczno - Językowego ART SCHOOL tworzy zespół wykształconych i kreatywnych osób odznaczających się odpowiednimi predyspozycjami oraz umiejętnościami, realizujących niekonwencjonalny program pracyOlsztyn wychowawczej, dbających o Olsztyn ciepłą i przyjazną atmosferę.

Apartamenty Warszawa, sprzedaż, wynajem

  • 2021 nabor slider zlobek wt

Światowy Dzień Smerfa’

dzien smerfa 2021

25 czerwiec ,, Światowy Dzień Smerfa’’
Tego dnia maluszki z Niepublicznego Żłobka Art School wybiorą się w podróż do ,,Wioski Smerfów ’’ poznają bliżej postaci z bajki.
Będzie to bardzo niebieski dzień .
Prosimy, aby dzieci miały niebieskie ubranka :).

Dzień Taty

dzien taty
23 czerwiec to dzień, w którym świętujemy Dzień Taty.
Z tej okazji maluszki przygotują prezenty niespodzianki dla swoich kochanych Tatusiów.

Dzień Ratownika WOPR

dzien ratownika 

29 czerwca 2021 roku w Niepublicznym Żłobku Art School, obchodzić będziemy
Dzień Ratownika WOPR.
Maluchy dowiedzą się czym zajmuje się ratownik oraz jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą.

Święto Muzyki

swietao muzyki

21 czerwca 2021 roku w Niepublicznym Żłobku Art School, obchodzić będziemy Święto Muzyki.
Z tej okazji, w zaczarowany świat dźwięków, przeniesie nas nasz wyjątkowy gość - Pani Alicja Czulewicz.

Światowy Dzień Roweru

dzienroweru

4 czerwca będziemy świętować ,,Światowy Dzień Roweru”

„Rowerek mój rowerek, jadę nim na spacerek! Z mamą, tatą, poprzez las, na rowerku spędzam czas! Rowerową drogę znam, światełkami świecę sam. Trąbi gdy rozpędzę się, kocham rower, a on mnie. Rowerek, mój rowerek, jadę nim na spacerek! Z mamą, tatą poprzez las na rowerku spędzam czas!”
Dzieci uwielbiają jazdę na rowerku…

Międzynarodowy Dzień Dziecka

2021 dziendziecka9

1 CZERWCA obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka

W tym dniu na artschoolowe Maluszki czeka wiele atrakcji: bańki mydlane, baloniki, zabawy taneczne oraz dużo niespodzianek, postaramy się, aby dzieci w tym wyjątkowym dniu były jeszcze bardziej zadowolone.
,,Bo kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat ‘’.