żłobek,olsztyn-placówka edukacyjna art school prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i dzieciom,jesteśmy pełni nowych pomysłów zapewniamy opiekę na godziny  wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców.

żłobek Olsztyn

Olsztyn

Olsztyn

żłobek, jesteśmy placówką całoroczną, "nasi" rodzice nie mają problemu z zapewnieniem opieki swoim dzieciom podczas wakacji,
zapraszamy na wakacje dzieci z innych żłobków, czeka na nie specjalny program wakacyjny,przyjmujemy dzieci z alergią pokarmową - dietetyukłada dla nich indywidualną dietę,umożliwiamy zakup obiadów rodzicom,zapewniamy opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi, ze szczególnymOlsztyn uwzględnieniem rodzaju niepełnosprawności dziecka oraz stosownie do zgłaszanych przez rodziców (opiekunów prawnych) potrzeb,organizujemy przedświąteczne kiermasze proponując rarytasy z artschoolowej kuchni,na bieżąco informujemy rodziców o Olsztyn rozwoju dziecka,
organizujemy imprezy urodzinowe,proponujemy zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wymiarze ustalonym indywidualnie z rodzicami i dostosowanym do potrzeb dziecka,zapewniamy opiekę na godziny z Olsztyn wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców,
zapewniamy bezpłatną adaptację dziecka do nowych warunków w atmosferze Olsztyn bezpieczeństwa i spokoju,Olsztyn organizujemy wsparcie rodziców przezspecjalistów,w miarę wolnych miejsc - prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i Olsztyn dzieciom,jesteśmy pełni nowych Olsztyn pomysłów.

żłobek

Kadrę Niepublicznego Żłobka Artystyczno - Językowego ART SCHOOL tworzy zespół wykształconych i kreatywnych osób odznaczających się odpowiednimi predyspozycjami oraz umiejętnościami, realizujących niekonwencjonalny program pracyOlsztyn wychowawczej, dbających o Olsztyn ciepłą i przyjazną atmosferę.

Apartamenty Warszawa, sprzedaż, wynajem

  • 2021 nabor slider zlobek wt

Międzynarodowy Dzień Foki

dzien foki

22 marca Międzynarodowy Dzień Foki tego dnia maluszki w Niepublicznym żłobku Art School poznają foczkę, dowiedzą się jak wygląda, gdzie żyje, co lubi jeść .
Następnie pobawią się w foczki i pokonają prosty tor przeszkód :)

Dzień Motyla

dzien motyla

Dzień Motyla przypada dokładnie 14 marca. Motylom zawdzięczamy warzywa i owoce, które spożywamy. To właśnie te piękne owady, obok pszczół, zapylają najwięcej roślin.

DZIECI POBAWIĄ SIĘ W MOTYLKI PRZY WESOŁEJ PIOSENCE, NASTĘPNIE WYKONAJĄ PRACE PLASTYCZNĄ – MOTYLEK MALOWANY GĄBECZKĄ

Międzynarodowy Dzień Teatru

 teatr lalek

 

28 marca 2022 roku, w Niepublicznym Żłobku Art School, opiekunki przybliżą dzieciom magię teatru oraz ukażą jego rolę w kształtowaniu wrażliwości na sztukę.

"Kiedy otwierasz książkę
wkraczasz jakby do teatru:
najpierw jest kurtyna,
odsuwasz ją
i przedstawienie się zaczyna."

 

Na maluszki w tym dniu czeka niespodzianka 
Przedstawienie...

Pierwszy Dzień Wiosny

5388 8784 

21 marca 2022 roku w Niepublicznym Żłobku Art School będziemy świętować Pierwszy Dzień Wiosny .
W tym dniu maluszki będą miały okazję wykonać „lot balonem” w poszukiwaniu pierwszych oznak WIOSNY

Dzień Dziewczynek Małych i Dużych

 

8marca dziendziewczynek 

Dnia 8 marca 2022 roku
w Niepublicznym Żłobku Art School, będziemy obchodzić
DZIEŃ DZIEWCZYNEK MAŁYCH
I DUŻYCH.
W tym wyjątkowym dniu nasi mali dżentelmeni wręczą swoim koleżankom prezenty.