żłobek,olsztyn-placówka edukacyjna art school prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i dzieciom,jesteśmy pełni nowych pomysłów zapewniamy opiekę na godziny  wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców.

żłobek Olsztyn

Olsztyn

Olsztyn

żłobek, jesteśmy placówką całoroczną, "nasi" rodzice nie mają problemu z zapewnieniem opieki swoim dzieciom podczas wakacji,
zapraszamy na wakacje dzieci z innych żłobków, czeka na nie specjalny program wakacyjny,przyjmujemy dzieci z alergią pokarmową - dietetyukłada dla nich indywidualną dietę,umożliwiamy zakup obiadów rodzicom,zapewniamy opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi, ze szczególnymOlsztyn uwzględnieniem rodzaju niepełnosprawności dziecka oraz stosownie do zgłaszanych przez rodziców (opiekunów prawnych) potrzeb,organizujemy przedświąteczne kiermasze proponując rarytasy z artschoolowej kuchni,na bieżąco informujemy rodziców o Olsztyn rozwoju dziecka,
organizujemy imprezy urodzinowe,proponujemy zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wymiarze ustalonym indywidualnie z rodzicami i dostosowanym do potrzeb dziecka,zapewniamy opiekę na godziny z Olsztyn wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców,
zapewniamy bezpłatną adaptację dziecka do nowych warunków w atmosferze Olsztyn bezpieczeństwa i spokoju,Olsztyn organizujemy wsparcie rodziców przezspecjalistów,w miarę wolnych miejsc - prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i Olsztyn dzieciom,jesteśmy pełni nowych Olsztyn pomysłów.

żłobek

Kadrę Niepublicznego Żłobka Artystyczno - Językowego ART SCHOOL tworzy zespół wykształconych i kreatywnych osób odznaczających się odpowiednimi predyspozycjami oraz umiejętnościami, realizujących niekonwencjonalny program pracyOlsztyn wychowawczej, dbających o Olsztyn ciepłą i przyjazną atmosferę.

Apartamenty Warszawa, sprzedaż, wynajem

  • slider nabor 2024

Święto dyni

dzien dyni

Na święto dyni prosimy o ubranie dzieci w pomarańczowe bluzeczki.
Kolor pomarańczowy pobudzi nasza wyobraźnię podczas zabaw manualnych, manipulacyjnych i plastycznych.

25.10.2023 - Dzień Kundelka

DZIEN KUNDELKA

„Razem ze mną kundel bury,
Penetruje wszystkie dziury.
Kundel bury, kundel bury, fajny pies…”

 

Wszyscy wiemy, że psia miłość jest bezgraniczna, więc przybliżymy postać najfajniejszego przyjaciela, jakiego można spotkać w swoim życiu. Podczas zajęć wykonamy także indywidualną pracę artystyczną.

Dzień Edukacji Narodowej

dzien nauczyciela 2022 2

13.10.2023 nasza sala zamieni się w małą klasę, aby przez chwilę poczuć szkolną atmosferę. Spróbujemy rysować kredą po tablicy i poznamy wnętrze szkolnego piórnika.

 Bardzo prosimy o ubranie dzieci na galowo, bo ten wyjątkowy dzień spędzimy razem z zaproszonymi gośćmi.

Dzień Gier Planszowych

dzien gier planszowych

10.10.2023 W naszej sali zawita bardzo duża gra planszowa, a dzieci przemieszczając się po wielkiej planszy, wezmą udział w fascynującej zabawie o tematyce jesiennej.

 

Międzynarodowy Dzień Muzyki

miedzy narodowy din muzyki 

„Muzyka, muzyka wszędzie jest.
Słyszymy ją w lesie, na łące też.
Słyszymy ją w domu, gdy cicho jest.
Słyszymy ją także, gdy pada deszcz.
Muzyka, muzyka, wszędzie jest…”

 

Muzyka poprawia koncentrację, kształci pamięć i kreatywność maluszka, dlatego tak często podczas naszej pracy korzystamy z muzycznych utworów. Nasz dobór muzyki jest bardzo szeroki, od muzyki klasycznej, tanecznej i rozrywkowej.
W to wyjątkowe święto będziemy wybijać rytm i wydobywać dźwięki z przeróżnych instrumentów, nawet tych bardzo nietypowych.