żłobek,olsztyn-placówka edukacyjna art school prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i dzieciom,jesteśmy pełni nowych pomysłów zapewniamy opiekę na godziny  wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców.

żłobek Olsztyn

Olsztyn

Olsztyn

żłobek, jesteśmy placówką całoroczną, "nasi" rodzice nie mają problemu z zapewnieniem opieki swoim dzieciom podczas wakacji,
zapraszamy na wakacje dzieci z innych żłobków, czeka na nie specjalny program wakacyjny,przyjmujemy dzieci z alergią pokarmową - dietetyukłada dla nich indywidualną dietę,umożliwiamy zakup obiadów rodzicom,zapewniamy opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi, ze szczególnymOlsztyn uwzględnieniem rodzaju niepełnosprawności dziecka oraz stosownie do zgłaszanych przez rodziców (opiekunów prawnych) potrzeb,organizujemy przedświąteczne kiermasze proponując rarytasy z artschoolowej kuchni,na bieżąco informujemy rodziców o Olsztyn rozwoju dziecka,
organizujemy imprezy urodzinowe,proponujemy zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wymiarze ustalonym indywidualnie z rodzicami i dostosowanym do potrzeb dziecka,zapewniamy opiekę na godziny z Olsztyn wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców,
zapewniamy bezpłatną adaptację dziecka do nowych warunków w atmosferze Olsztyn bezpieczeństwa i spokoju,Olsztyn organizujemy wsparcie rodziców przezspecjalistów,w miarę wolnych miejsc - prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i Olsztyn dzieciom,jesteśmy pełni nowych Olsztyn pomysłów.

żłobek

Kadrę Niepublicznego Żłobka Artystyczno - Językowego ART SCHOOL tworzy zespół wykształconych i kreatywnych osób odznaczających się odpowiednimi predyspozycjami oraz umiejętnościami, realizujących niekonwencjonalny program pracyOlsztyn wychowawczej, dbających o Olsztyn ciepłą i przyjazną atmosferę.

Apartamenty Warszawa, sprzedaż, wynajem

  • 2021 nabor slider zlobek wt

Dzień Matki

dzienmatki

 

26.05.2021

„Żyj Mamusiu moja miła sto lat albo dłużej!
Bądź wesoła i szczęśliwa, zdrowie niech Ci służy!
Zdrowia, uśmiechu najwięcej. Przyjmij ten kwiatek w podzięce.”

Na zbliżający się Dzień Matki wspólnie przygotujemy przepiękne laurki. Maluszki z Niepublicznego Żłobka Art School nauczą się również krótkiego wiersza dla swoich mam.

Światowy Dzień Pszczół

pszczola

„Miodem serce można wzmocnić,
będzie zdrowe długie lata,
gdyby pszczół zabrakło,
byłby koniec świata!”

 W tym dniu dzieci z Niepublicznego Żłobka Art School poznają jak wyglądają pszczoły, jak powstaje miód oraz spróbują tego słodkiego smakołyku. Następnie wezmą udział w zabawie taneczno-sportowej.

Dzień Rodziny

Dzień Rodziny

dzienrodziny2

Mama i Tata to świat nasz cały,
ciepły, bezpieczny, barwny, wspaniały,
to dobre, czułe, pomocne ręce
i kochające najmocniej serce.
To są wyprawy do kraju baśni,
wakacje w górach, nad morzem, na wsi,
loty huśtawką, prawie do słońca
oraz cierpliwość co nie ma końca.
Kochana Mamo, Kochany Tato
dzisiaj dziękować chcemy Wam za to,
że nas kochacie, że o nas dbacie
i wszystkie psoty nam wybaczacie

 26 maja 2021 roku w Niepublicznym Żłobku Art School obchodzić będziemy DZIEŃ RODZINY.

Z tej okazji Maluszki wręczą swoim Rodzicom upominki.

Światowy Dzień Kosmosu

dzienkosmosu

21 maja 2021 roku w Niepublicznym Żłobku Art School, będziemy obchodzić Światowy Dzień Kosmosu.
Z tej okazji artschoolowe maluchy „ wyruszą ” w kosmiczną podróż.