żłobek,olsztyn-placówka edukacyjna art school prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i dzieciom,jesteśmy pełni nowych pomysłów zapewniamy opiekę na godziny  wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców.

żłobek Olsztyn

Olsztyn

Olsztyn

żłobek, jesteśmy placówką całoroczną, "nasi" rodzice nie mają problemu z zapewnieniem opieki swoim dzieciom podczas wakacji,
zapraszamy na wakacje dzieci z innych żłobków, czeka na nie specjalny program wakacyjny,przyjmujemy dzieci z alergią pokarmową - dietetyukłada dla nich indywidualną dietę,umożliwiamy zakup obiadów rodzicom,zapewniamy opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi, ze szczególnymOlsztyn uwzględnieniem rodzaju niepełnosprawności dziecka oraz stosownie do zgłaszanych przez rodziców (opiekunów prawnych) potrzeb,organizujemy przedświąteczne kiermasze proponując rarytasy z artschoolowej kuchni,na bieżąco informujemy rodziców o Olsztyn rozwoju dziecka,
organizujemy imprezy urodzinowe,proponujemy zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wymiarze ustalonym indywidualnie z rodzicami i dostosowanym do potrzeb dziecka,zapewniamy opiekę na godziny z Olsztyn wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców,
zapewniamy bezpłatną adaptację dziecka do nowych warunków w atmosferze Olsztyn bezpieczeństwa i spokoju,Olsztyn organizujemy wsparcie rodziców przezspecjalistów,w miarę wolnych miejsc - prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i Olsztyn dzieciom,jesteśmy pełni nowych Olsztyn pomysłów.

żłobek

Kadrę Niepublicznego Żłobka Artystyczno - Językowego ART SCHOOL tworzy zespół wykształconych i kreatywnych osób odznaczających się odpowiednimi predyspozycjami oraz umiejętnościami, realizujących niekonwencjonalny program pracyOlsztyn wychowawczej, dbających o Olsztyn ciepłą i przyjazną atmosferę.

Apartamenty Warszawa, sprzedaż, wynajem

  • 2021 nabor slider zlobek wt

Dzień Bez Śmiecenia

dzien bez smiecia

Człowiek produkuje dużo śmieci i co najgorsze zostawia je gdzie popadnie. Uczmy nasze dzieci sprzątania po sobie, a świat będzie czystym miejscem. Maluchy z Niepublicznego Żłobka Art School poznają zasady właściwego postępowania z odpadami i odpowiedniej segregacji.

Dzień Kosmosu

 dzien kosmosu

 07.05.2021

 W tym dniu dzieci z Niepublicznego Żłobka Art School poznają rodzaje planet oraz wezmą udział w grze planszowej. Nie zabraknie też czytania bajek i słuchania piosenek o tematyce Układu Słonecznego.

Światowy Dzień Sportu

dzien sportu

28 Kwietnia 2021 roku w Niepublicznym Żłobku Art School obchodzić będziemy
Światowy Dzień Sportu.
W tym dniu dzieci dowiedzą się jak aktywnie spędzać czas na co dzień. Opiekunki wytłumaczą też maluszkom jak bezpiecznie uprawiać sport.

Międzynarodowy Dzień Tańca

 dzien tanca

29.04.2021. W tym dniu gościmy Panią prowadzącą warsztaty taneczne w Przedszkolu Art School. Dzieci poznają kroki układu tanecznego. Przeczytamy Dzieciom bajkę na temat tańca i omówimy wygląd strojów tancerzy.

„Do przodu, do tyłu, w bok.
Jak łatwo zapamiętać ten krok.
Dwa obroty, w lewo, w prawo.
Wszyscy wokół biją brawo!”

Dzień Ziemi

dzien ziemi

22.04.2021. W tym dniu Dzieci wezmą udział w teatrzyku, dowiedzą się także, jak należy zachowywać się na łonie przyrody.

Wspólnie obejrzymy film edukacyjny dla dzieci „Rady Pana Śmietnika”.

Dzień Delfina

dzien delfina

21 kwiecień 2021 - Dzień Delfina

W tym dniu dzieci pobawią się butelkami sensorycznymi. Będziemy też wspólnie malować farbami oraz wysłuchamy piosenki o delfinkach.

„Delfin jest świetnym pływakiem.
Nie jest rybą ani ptakiem,
lecz jak ty i ja jest ssakiem!
Lubi bawić się i skakać,
pluskać wodą, figle płatać!”