żłobek,olsztyn-placówka edukacyjna art school prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i dzieciom,jesteśmy pełni nowych pomysłów zapewniamy opiekę na godziny  wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców.

żłobek Olsztyn

Olsztyn

Olsztyn

żłobek, jesteśmy placówką całoroczną, "nasi" rodzice nie mają problemu z zapewnieniem opieki swoim dzieciom podczas wakacji,
zapraszamy na wakacje dzieci z innych żłobków, czeka na nie specjalny program wakacyjny,przyjmujemy dzieci z alergią pokarmową - dietetyukłada dla nich indywidualną dietę,umożliwiamy zakup obiadów rodzicom,zapewniamy opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi, ze szczególnymOlsztyn uwzględnieniem rodzaju niepełnosprawności dziecka oraz stosownie do zgłaszanych przez rodziców (opiekunów prawnych) potrzeb,organizujemy przedświąteczne kiermasze proponując rarytasy z artschoolowej kuchni,na bieżąco informujemy rodziców o Olsztyn rozwoju dziecka,
organizujemy imprezy urodzinowe,proponujemy zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wymiarze ustalonym indywidualnie z rodzicami i dostosowanym do potrzeb dziecka,zapewniamy opiekę na godziny z Olsztyn wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców,
zapewniamy bezpłatną adaptację dziecka do nowych warunków w atmosferze Olsztyn bezpieczeństwa i spokoju,Olsztyn organizujemy wsparcie rodziców przezspecjalistów,w miarę wolnych miejsc - prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i Olsztyn dzieciom,jesteśmy pełni nowych Olsztyn pomysłów.

żłobek

Kadrę Niepublicznego Żłobka Artystyczno - Językowego ART SCHOOL tworzy zespół wykształconych i kreatywnych osób odznaczających się odpowiednimi predyspozycjami oraz umiejętnościami, realizujących niekonwencjonalny program pracyOlsztyn wychowawczej, dbających o Olsztyn ciepłą i przyjazną atmosferę.

Apartamenty Warszawa, sprzedaż, wynajem

  • slider nabor 2024

Dzień Matki

628399c34eb63 o xlarge

26.05.2023

„Mamo, Mamo, coś Ci dam,
Jedno serce tylko mam,
A w tym sercu róży kwiat,
Mamo, Mamo, żyj sto lat!”

Ten wierszyk zna każde dziecko, w podziękowaniu za rodzicielski trud, dzieci z pomocą pań opiekunek, przygotują niespodzianki dla swoich Mam.

Dzień Flagi

 

 

d7d54e304130854af241876cfe2b

02.05.2023 roku w Niepublicznym Żłobku Art School obchodzić będziemy „ Święto Flagi ”. W tym dniu, dzieci wraz z opiekunkami, stworzą własną flagę Polski.


Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie,
A na tej fladze, biel i czerwień,
Czerwień to miłość, Biel serce czyste,
Piękne są nasze barwy ojczyste.

Światowy Dzień Książki

dzien ksiazki

24 kwietnia2023 roku swoje wielkie święto mają książki na całym świecie.

Dzieci z Niepublicznego Żłobka Art School wraz ze swoimi ciociami, odwiedzą bibliotekę gdzie dzieci dowiedzą się wszystkiego o książkach oraz jakie są zasady korzystania z nich.

Książki które czytamy przenoszą nas do innego świata, uczą nas nowych rzeczy...
jednym słowem czytanie książek to cudowny sposób na spędzenie wolnego czasu.

Dzień teatru

 

dzien teatru 2

27 marca 2023 roku, w Niepublicznym Żłobku Art School, obchodzić będziemy Dzień Teatru. W tym dniu dzieci będą miały przyjemność obejrzeć Artschoolowy Teatrzyk.

„Gaśnie światło bardzo powoli.

Budzi śpiące w kątach reflektory.
I muzyka wokół nas zakwita,
choć nie widać żadnego muzyka!
Światłem, gwarem wypełnia się scena..
To początek wielkiego patrzenia!”