żłobek,olsztyn-placówka edukacyjna art school prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i dzieciom,jesteśmy pełni nowych pomysłów zapewniamy opiekę na godziny  wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców.

żłobek Olsztyn

Olsztyn

Olsztyn

żłobek, jesteśmy placówką całoroczną, "nasi" rodzice nie mają problemu z zapewnieniem opieki swoim dzieciom podczas wakacji,
zapraszamy na wakacje dzieci z innych żłobków, czeka na nie specjalny program wakacyjny,przyjmujemy dzieci z alergią pokarmową - dietetyukłada dla nich indywidualną dietę,umożliwiamy zakup obiadów rodzicom,zapewniamy opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi, ze szczególnymOlsztyn uwzględnieniem rodzaju niepełnosprawności dziecka oraz stosownie do zgłaszanych przez rodziców (opiekunów prawnych) potrzeb,organizujemy przedświąteczne kiermasze proponując rarytasy z artschoolowej kuchni,na bieżąco informujemy rodziców o Olsztyn rozwoju dziecka,
organizujemy imprezy urodzinowe,proponujemy zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wymiarze ustalonym indywidualnie z rodzicami i dostosowanym do potrzeb dziecka,zapewniamy opiekę na godziny z Olsztyn wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców,
zapewniamy bezpłatną adaptację dziecka do nowych warunków w atmosferze Olsztyn bezpieczeństwa i spokoju,Olsztyn organizujemy wsparcie rodziców przezspecjalistów,w miarę wolnych miejsc - prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i Olsztyn dzieciom,jesteśmy pełni nowych Olsztyn pomysłów.

żłobek

Kadrę Niepublicznego Żłobka Artystyczno - Językowego ART SCHOOL tworzy zespół wykształconych i kreatywnych osób odznaczających się odpowiednimi predyspozycjami oraz umiejętnościami, realizujących niekonwencjonalny program pracyOlsztyn wychowawczej, dbających o Olsztyn ciepłą i przyjazną atmosferę.

Apartamenty Warszawa, sprzedaż, wynajem

  • baner nabor 2021 wt

Dzień Ochrony Środowiska

srodowskoocgrona

05 czerwca 2019 roku w Niepublicznym Żłobku Art School,  będziemy obchodzić Dzień Ochrony Środowiska.
W tym dniu, każdy maluszek dowie się,  że nawet bardzo mały człowiek może  dbać o swoją dużą planetę

Światowy Dzień Oceanów

oceany

 

7 czerwca ,, Światowy Dzień Oceanów”. Tego dnia w Niepublicznym Żłobku Art School dzieci wraz z opiekunkami ,,popłyną” na dno oceanu poznając mieszkańców.

Dzień Dziecka w WT

dziendziecka

03 czerwca 2019 roku maluszki z Niepublicznego Żłobka Art School,  będą obchodzić swoje święto .
To będzie dzień pełen uśmiechu, radości i fantastycznej zabawy

Międzynarodowy Dzień Dziecka

Międzynarodowy Dzień Dziecka

balony

1 czerwca obchodzimy  Międzynarodowy Dzień Dziecka ale My świętujemy już 31 maja

W tym dniu na Artschoolowe maluszki czeka wiele atrakcji: zabawy balonowe, malowanie buziek, bańki mydlane, zabawy taneczne oraz inne niespodzianki, a także słodki poczęstunek .

,,Bo kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat ‘’.

 

Dzień Mamy i Taty

dzienmamy

Droga Mamusiu, Kochany Tatusiu!

O Waszym Święcie pamiętamy, więc serdecznie
zapraszamy na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.
Będą tańce, radość wielka, będzie wierszyk i piosenka.
A co jeszcze nie zdradzimy bo Was mile zaskoczymy.

Serdecznie Państwa zapraszamy na Dzień Mamy i Taty, który odbędzie się dnia 27.05.2019 o godz. 15:30.

Dzień Ślimaka

slimak2

,,Idzie wolno ślimak Tomek
I na grzbiecie dźwiga domek,
Minął dzień, a może dwa,
A on dalej w miejscu trwa."


Dnia 24.05.2019 roku, dzieci z Niepublicznego Żłobka Art School, będą miały okazję poznać bliżej ślimaka oraz jego zwyczaje.