żłobek,olsztyn-placówka edukacyjna art school prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i dzieciom,jesteśmy pełni nowych pomysłów zapewniamy opiekę na godziny  wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców.

żłobek Olsztyn

Olsztyn

Olsztyn

żłobek, jesteśmy placówką całoroczną, "nasi" rodzice nie mają problemu z zapewnieniem opieki swoim dzieciom podczas wakacji,
zapraszamy na wakacje dzieci z innych żłobków, czeka na nie specjalny program wakacyjny,przyjmujemy dzieci z alergią pokarmową - dietetyukłada dla nich indywidualną dietę,umożliwiamy zakup obiadów rodzicom,zapewniamy opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi, ze szczególnymOlsztyn uwzględnieniem rodzaju niepełnosprawności dziecka oraz stosownie do zgłaszanych przez rodziców (opiekunów prawnych) potrzeb,organizujemy przedświąteczne kiermasze proponując rarytasy z artschoolowej kuchni,na bieżąco informujemy rodziców o Olsztyn rozwoju dziecka,
organizujemy imprezy urodzinowe,proponujemy zajęcia adaptacyjne dla dzieci w wymiarze ustalonym indywidualnie z rodzicami i dostosowanym do potrzeb dziecka,zapewniamy opiekę na godziny z Olsztyn wyżywieniem - również w weekendy,organizujemy warsztaty dla rodziców,
zapewniamy bezpłatną adaptację dziecka do nowych warunków w atmosferze Olsztyn bezpieczeństwa i spokoju,Olsztyn organizujemy wsparcie rodziców przezspecjalistów,w miarę wolnych miejsc - prowadzimy rekrutację przez cały rok,zapewniamy atrakcje rodzicom i Olsztyn dzieciom,jesteśmy pełni nowych Olsztyn pomysłów.

żłobek

Kadrę Niepublicznego Żłobka Artystyczno - Językowego ART SCHOOL tworzy zespół wykształconych i kreatywnych osób odznaczających się odpowiednimi predyspozycjami oraz umiejętnościami, realizujących niekonwencjonalny program pracyOlsztyn wychowawczej, dbających o Olsztyn ciepłą i przyjazną atmosferę.

Apartamenty Warszawa, sprzedaż, wynajem

 • baner nabor 2021 wt

Powitanie wiosny

wiosna

 

Obudziła się wiosna tu i tam,
rozrzuciła kwiatki wszędzie nam.
Łąki kaczeńcami ozdobiła
a nad polami się zastanowiła.
Kiedy świat cały malowała
skowronka w polu ujrzała.
Piosenkę z nim zanuciła
i gniazdo w trawie uwiła.


(wiersz pt. ,,Wiosna" Grażyny Koba)

18 marca wszystkie Artschoolowe Brzdące powitają wiosnę wykonując pracę plastyczną z pomocą Pań Opiekunek.

Dzień Dziewczynek

dziendziewczynki

W tym szczególnym dniu życzymy wszystkim Paniom zarówno tym dużym jak i małym spełnienia wszystkich marzeń, zdrowia oraz optymizmu.
8 marca wszystkie Artschoolowe Dziewczynki otrzymają od swoich kolegów niespodziankę...

Plan pracy opiekuńczo wychowawczej żłobka na miesiąc marzec 2016 r.

Rozwój ruchowy i muzyczny

 • Zapoznanie dzieci z piosenkami o tematyce wiosennej.
 • Zabawy ruchowo - naśladowcze w kole: „Deszczyk pada", „Wieje wiatr", „Słoneczko świeci".
 • Poranna gimnastyka: podskoki, skłony, przysiady, pajacyki.

Rozwój manipulacyjny

 • Piramidy, układanki, obręcze, labirynty- usprawnianie chwytu precyzyjnego i koordynacji wzrokowo - ruchowej.
 • Klocki plastikowe, drewniane - piętrzenie, szeregowanie, burzenie
 • Dzień Kobiet - przygotowanie laurek dla koleżanek z grupy
 • „Kolorowe pisanki" - wykonanie przez dzieci kolorowych pisanek.

Rozwój poznawczy

 • „Wiosna"- zapoznanie dzieci z nowa porą roku- cechy wiosny, pierwsze przebiśniegi.
 • Międzynarodowy Dzień Teatru – zapoznanie dzieci z teatrem, odegranie teatrzyku przez Panie Opiekunki.
 • Bocian i żaba – zapoznanie dzieci z postaciami i wyglądem bociana i żabki, zwrócenie uwagi na charakterystyczne cechy wyglądu, sposób poruszania się i zachowania.
 • „Idą Święta" - wprowadzenie dzieci w atmosferę zbliżających się świąt, zapoznanie z symbolami świąt- kurczaczek, króliczek, pisanki, baranek.

Rozwój społeczno-emocjonalny.

 • Doskonalenie nawyków porządkowych po skończonej zabawie: zbieranie zabawek, segregacje.
 • Doskonalenie umiejętności zabawy w grupie: czekanie na swoją kolej stymulowanie zgodnej zabawy.
 • Kontynuowanie wspomagania nauki samodzielności w piciu z kubka i posługiwania się łyżką, sygnalizowanie potrzeb fizjologicznych.

Gdy za oknem słonko świeci,
Artschoolowe nasze Dzieci,
uśmiechnięte buzie mają,
na spacerek szybko gnają.

Teatr Arkadia

teatrarkadia

25 lutego o godz. 11.00 Żłobek, Przedszkole oraz Niepubliczną Szkołę Podstawową Art School odwiedzi Teatr Arkadia z Białegostoku, który zaprezentuje Dzieciom spektakl ,,Biała Bajka".

Głównym bohaterem jest Książę Mróz. Władca nie znosi zabawy, kolorów i śmiechu. Mieszka w mroźnym pałacu, pełnym zimnych, lodowych figur. Jedyną osobą odwiedzającą Księcia jest jego siostra, która pewnego dnia postanawia roztopić serce władcy. Niczym Szeherezada opowiada bratu niezwykłe i kolorowe baśnie. Jednak tylko jedna opowieść przypada monarsze do gustu. Jest to baśń o pięknym, białym, cichym i bezbronnym motylu.

Koszt spektaklu ponosi placówka.

Teatr Narwal

18 lutego o godz.12.30 Przedszkole Art Schol odwiedzi Teatr Narwal. Dzieci ze Żłobka i Przedszkola obejrzą spektakl ,,O Lisku Urwisku".

Spektakl opowiada o pewnym mały urwisku, który słynął w swym przedszkolu, z ciągłego kłamania. Był tak wytrawnym oszustem, że na jedno jego zdanie przypadało dziesięć kłamstw. Och, męczyli się z chłopcem urwiskiem rodzice, dziadkowie, sąsiedzi i koledzy. Słowem, nie było w całej okolicy ani jednego człowieka, ani nawet zwierzęcia, którego ten nie zdołałby oszukać. Pewnego dnia, całkiem niespodziewanie, wyrosła chłopcu lisia kita. Urwisek wiedział, że to przez kłamanie. Odtąd stał się liskiem urwiskiem. Ale to dopiero początek opowieści, którą opowiedzą Wam jawajki i kukiełki. Bardzo wesoła, kolorowa i rozśpiewana bajka o tym, że nie warto kłamać.
Tematy edukacyjne: kłamiąc ranimy tych, którzy nas kochają.

Spektakl odbędzie się w Przedszkolu Art School przy ul. Barczewskiego.
Bilet wstępu pokrywa Przedszkole.
Teatr Narwal odwiedzi Art School również wiosną.